S. T.

Elif hanımla yaklaşık 6 aydır online olarak seanslarımızı yapıyoruz. Seansların bana çok yararı oldu, konuştuktan sonra gerçekten çok mutlu ve huzurlu hissediyorum. Konuşurken hiç çekinmiyorsunuz, iyiki elif hanımla tanışmışım.

A. E.

Elif hanım ile 4 ay önce görüşmeye başladık. Kendimle alakalı geliştirmem gereken noktalar olduğunu fark ettim. Kendisinden randevu aldım. Görüşmelere başladık. Benim için çok iyi oldu ve devam ediyor. Değişmeye başladım kendimi görüyor ve değerlendiriyorum. Kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

Ş. Y.

Elif hanımın yaklaşık 3 aydır danışanıyım. Kendisiyle görüşmelerimizi pandemi süreci dolayısıyla online olarak gerçekleştirdik. Elif hanımla görüşmelerimizin bana daha ilk birkaç seanstan itibaren iyi geldiğini gördüm. Kendisi gerçekten işinde başarılı, kararlı ve aldığı eğitimin hakkını veren bir terapist. Hepsinden çok çok daha genç oluşuna rağmen şu ana dek başvurduğum bir çok terapiste kıyasla çok daha elle tutulur sonuçlara vardığımızı düşünüyorum birlikte. Ayrıca gerek kibarlığı, gerek anlayışlılığı, gerekse danışanına verdiği enerjiyle başarılı bir terapist olmanın yanısıra çok güzel bir insan. Elif hanımla tanışma ve çalışma fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Psikolojik destek ihtiyacı duyuyorsanız gözünüz kapalı başvurmanızı öneririm. Ayrıca online görüşmeler konusunda oldukça esnek ve deneyimli. Böylelikle yüz yüze görüşmeden bir farkı kalmıyor.

E.

Elif hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine, uzun zamandır hayatımı ciddi şekilde etkileyen panik ataklarım için çalışmaya başladık. Uzun zamandır yaşadığım panik ataklarımla başa çıkamıyordum ve zamanla şiddeti artmaya başladığından dışarı çıkamaz hale gelmiştim. Elif hanımla çalışmaya başladığımızdan beri ataklarım ile ilgili korkularım ve kaygım azaldı. Bu ve benzeri sorunlarla savaşan herkese Elif hanım gibi işinde uzman bir psikologu gönül rahatlığıyla öneriyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.

Ö. A.

Elif Hanım alanında oldukça yetkin ve profesyonel biri. Yaklaşık 1 aydır devam eden sürecimizle birlikte hayatımda birçok olumlu dönütler aldım. Yoğun kaygılarım onun sayesinde çok daha kontrol altında. Ondan hizmet almayı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

M.

Elif Hanım'la 1 ay önce ilişki problemlerim üzerine çalışmaya başladık. Açıkçası, terapi ve terapiste bakış açımı değiştiren bir psikolog olmakla birlilkte, bu kısa zamanda kendi adıma oldukça etkili sonuçlar aldım diyebilirim. Özellikle, uzmanlığına ve yetkinliğine güvendiğim için, herkese rahatlıkla öneriyorum.